Uncategorized,  WSPÓŁPRACA

Współpraca z Naturalną spiżarnią

Rate this post
Ponad tydzień temu otrzymałam paczkę od Naturalnej Spiżarni: oto link do tego sklepu internetowego LINK. 🙂 Wcześniej miałam już współpracę z Naturalną Spiżarnią, jednak potem zmienił się właściciel firmy,a co za tym idzie w parze – nie dostawałam paczek. Na szczęście, współpraca została przedłużona, mogłam sobie wybrać 5 dowolnych produktów, dostawałam 2 z nich i 2 ekstra. Wybrałam syrop daktylowy i ciecierzycę, którą UWIELBIAM i chcę jak najszybciej ugotować z niej zupę! (jak tylko skończy się sesja). Ciężko mi jest napisać o smaku produktów, jeszcze ich nie próbowałam, bo na razie zajmuję się nauką do egzaminów.Co otrzymałam:
1. Ciemną czekoladę słodzoną ksylitolem – LINK
2. Ekologiczny sezam biały – LINK
3. Ekologiczny syrop daktylowy – LINK (ostatnio chwaliłam się, że kupiłam gofrownicę, ten syrop będzie idealny do gofrów!)
4. Ekologiczna ciecierzyca 1 kg – LINK (już ją jadłam, jest pyszna, ma trochę mniejsze ziarenka i gotuje się trochę dłużej niż ciecierzyca, która nie jest ekologiczna)

 

 

 

 

 

3 komentarze

 • Angelika i Monika Candy Pandas

  Dzięki za link do sklepu 🙂 Produkty z BioPlanet często kupujemy i jesteśmy zadowolone.
  Bardzo jesteśmy ciekawe smaku czekolady. Kupujemy tabliczki różnych firm i tej jeszcze nie miałyśmy w łapkach a chętnie przygarniemy każdą czekoladę słodzoną ksylitolem z tak świetnym składem.
  Koniecznie napisz co o niej sądzisz, bo z przyjemnością napisałybyśmy jej recenzję na swoim blogu 🙂
  Rozumiemy wszystko jeśli chodzi o sesję i brak czasu 🙁 Nie chcemy Cię dobijać ale dziś miałyśmy już ostatni egzamin 😀

 • Ania S

  Taki sam syrop klonowy właśnie używam i bardzo mi smakuje 🙂 A czekolada wygląda bardzo smakowicie, nigdy nie jadłam takiej słodzonej ksylitolem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.